Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Üye Kartı Örnekleri

Subtitle Text

Üye Kartı Örnekleri

  • Yayınlayan: admin
üye kartı örnekler

Üye Kartı Örnekleri

Plastik kart üretimlerimiz arasında, üye kartı örnekleri de firmaların ilgisini çekmektedir. Üye kartları firmaların  ve üyelik sistemleri üzerinden çalışan kurumların vazgeçilmez ayrıntılarıdır. Vakıflar, dernekler, siyasi partiler, eğitim kurumları, özel işletmeler, spor salonları, sanat merkezleri, eğlence merkezleri gibi üyelik kabul eden alanlar için üye kartı örnekleri çok önemlidir.

Bir üyelik kartının her şeyden önce, söz konusu kurumu aidiyet özelliklerinin bulunması gerekmektedir. Bu nedenle, firmamız gibi kendini kanıtlamış ve referansları olan firmalardan üye kartı örnekleri değerlendirilmelidir. Üyelik kartlarında firmanın ya da kartı üyelerine sunaca olan kurumun, logosunun, isminin yani unvanının bulunması çok önemlidir. Bundan başka, ilgili üyenin numara ya da isim bilgileri de yer alabilir. Arka kısmında ise kimlik bilgilerinin doldurulması için özel boş alanlar olabilir.

Plastik Üye Kartı

ATC Kart, plastik kart sistemleri olarak, kaliteli ve tamamen bireysel ya da kurumsal anlamda, beklentilerinize uygun kart üretim seçeneklerimizle sizlerleyiz. Yılların deneyimi, eğitimli personelimiz ve yeniliklere açık uygulamalarımızla, yüksek kalite ve estetiği, ekonomik rakamlarla buluşturmaktayız.

Firmamızın yüksek beğeni alan üretimleri arasında plastik kartlar son derece önemli yer almaktadır. Kesinlikle müşteri memnuniyetine yüzde 100 önem verdiğimizin altını çizelim. Plastik kartlar olarak, Yaka kartları, fatura ödeme kartları, ziyaretçi kartları, market kartları, özel ebatlarla hazırlanan kartlar, tanıtım kartları, rfid kart, proximity kart, üye kartları, plastik kartvizitler, barkodlu kartlar, manyetik bantlı kartlar, otel kartları ile mağaza kartları seçenekleri ile sizinleyiz.

Üye kartı örnekleri incelendiğinde, firmamızın tamamen kurumlara özel renk ve seçeneklerde üretimler yaptığımızı göreceksiniz. Üyelerin bu kartlar üzerinden, girişleri ve çıkışları denetlenebilir, puan toplamaları, indirim ile çeşitli avantalardan yararlanmaları düzenlenebilir.

Üyelik bilgileri, iletişim bilgileri ve kazançları gibi bilgileri de takip edebilirsiniz. Üyelik kartı siparişlerini az ya da çok sayıda, sizlere gelen taleplere göre firmamız tarafından hazırlanabilir. Ayrıca devamı istendiğinde ek üretimler de yapılabilir. Üyelik kartlarına ek olarak, talepleriniz ile yoyolar, boyun askı ipleri, yaka askı ipleri, metal kart klipsleri, kart koruyucuları ile koruma poşetleri de hazırlanabilir. Firmamızla iletişim kanallarımız üzerinden her zaman iletişime geçebilir, bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Yazar: admin
whatsapp1