Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Kart Askı İpleri

Subtitle Text

Kart Askı İpleri

  • Yayınlayan: admin
Kart Askı İpi

Kart Askı İpleri

Dilediğiniz kalınlık ve kumaşlara sahip kart askı ipi uygun maliyetlerle satın almanız ve kazançlı çıkmanız mümkün. Yaka kartlarınızı kolayca çıkarmak istiyorsanız kart askı ipleri kullanabilirsiniz. Emniyet kilitli modelleri güvenliğiniz için ve tehlikeleri önlemede önemi büyüktür.

Atc kart olarak, yaka kartları, fatura ödeme kartları, ziyaretçi kartları, market kartları, özel ebatlarla hazırlanan kartlar, tanıtım kartları, rfid kart, proximity kart, üye kartları, plastik kartvizitler, barkodlu kartlar, manyetik bantlı kartlar, otel kartları ile mağaza kartları kart seçeneklerimizle, kurumlara ve kişilere özel tasarımlarımızla sizlerleyiz. Ayrıca, ek üretimlerimiz olarak, birlikte ya da ayrı şekilde, kart yazıcıları, boyun askı ipleri, yaka isimlikleri, kart aksesuarları üretimlerimizden de yararlanabilirsiniz. Üretimlerimiz arasında en çok tercih edilen ürünlerden biride kart askı ipleri ürünlerimizdir. Personel ve müşteriler için yaka kartları tasarımlarında, kartların personel ya da hedef kitle tarafından taşınması için askı iplerinin siparişlerini de rahatlıkla verebilirsiniz.

Boyun askı ipi modellerimiz, firmaların siparişlerine uygun renklerde ve yazı ile logolarda hazırlanabilir. Siyah ve beyaz klasik renklerin yanında, pembe, sarı, mavi ve diğer renk tonlarında siparişleriniz aynı kalitede hazırlanacak. Boyun askı iplerinde, ara kilitli askı ipleri, ense kilitli askı ipleri, baskısız kart ipleri olarak ayrımlarımız da bulunmaktadır. Kart askı ipi ürünlerinde, kartlarınızla birlikte en uyacak ve mükemmel uyum sağlayacak modelleri sizlere destek alarak da imal etmekteyiz. Müşterilerimizin yüzde yüz memnun olması bizim için çok önemlidir. Kart askı ipi modellerinde kilit sistemlerine göre farklı siparişlerini az ya da çok olarak rahatlıkla yapmaktayız. Asla alerji yapmayan, sağlıklı malzeme ile üretilen askı iplerini tüm personel olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz her zaman doğal malzemelerle yüksek kalite unsurlarında hazırlanmaktadır.

Kart askı ipi, fabrikalar, işletmeler, büyük, orta, küçük ölçekli işyerleri, mağazalar, marketler, üretim tesisleri, firmalar, hastaneler ve benzer sağlık kurumlarında yaka kart sistemlerinde kullanılabilir. Ürünlerimizle birlikte, ek olarak yoyolar, boyun askı ipleri, metal kart klipsleri, kart koruyucuları siparişlerinizi de verebilirsiniz.

Firmamızın merkezi Şişi İstanbul’da bulunmakta olup, whatsapp üzerinden ve çağrı merkezinden, web sitemizden farklı kart türlerinde özel olarak tasarlanmış referanslarımıza göz atabilirsiniz ve örnek ürünlerimizi de incelemeniz mümkün olacaktır. Garantili ve kalite belgeli ürünlerimizde Tüm İstanbul da kaliteli firmalara uzun ömürlü üretimlerimizi sunmaktayız. Sizlerin de ekonomik rakamlarımızdan yararlanmasını bekliyoruz.

Yazar: admin
whatsapp1