Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Tanıtım Kartı

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Plastik tanıtım kartı
Plastik tanıtım kartı
Plastik tanıtım kartı
Plastik tanıtım kartı
Plastik tanıtım kartı
Plastik tanıtım kartı

Plastik Tanıtım Kartı

Toplantılar ve fuarlar gibi farklı organizasyonlarda ya da şirketlerde, kişilerin ya da kurumların kendilerini ve firmalarını ya da bir ürünü tanıtmak için kullandıkları plastik karttır. Bu kartların kullanımı genellikle bilgi vermek ya da reklam yapmak amaçlıdır. Tanıtım kartları verilen ölçülere göre ofset ya da dijital baskılı olarak özel boyutlarda hazırlanabilmektedir. Bu tür bir kartı hazırlamak için amaca göre isim listesi, ürün bilgisi, toplantı ya da organizasyon detaylarını ve kartınızın ölçülerini belirtmeniz gerekmektedir.

Günümüzde tüm firmalar rekabet içindedir. En iyi hizmet en iyi ürün en iyi uygulama konusunda sürekli yarış halindeler. Ufak detaylar düşünülüyor ve önemseniyor. Bu ufak detaylardan birisi de tanıtım kartlarıdır. Çeşitli davetlerde, organizasyonlarda, etkinliklerde, toplantılarda ve fuarlarda kullandığınız tanıtım kartları ürün şık ve dikkat çekici tasarlanmalıdır. Firmanızın reklamını yapacak olan bu kartlar kaliteli olmalı. Reklamınızın iyi yapılmasını şarttır size duyulan güveni arttırır.

Firma renklerinizle ya da uyumlu renklerle tasarlanan, üzerinde firma isminizin logonuzun veya sloganınız varsa sloganınızın yazılması oldukça başarılı bir tasarım çıkartacaktır.

Her Alanda Kullanılabilen Tanıtım Kartı

Tanıtım kartları, istenilen sektör ve istenilen işletmelerde kullanılır.

Okullar, hastaneler, kamu kuruluşları, alışveriş merkezleri, ticari şirketler, özel eğitim alanları ve üniversitelerde sıklıkla tercih edilir. Sıkıcı ve standart bir tasarım yerine benzeri olmayan tasarımlarla farkınızı yansıtın. Sizden gelen tasarım örneklerinizi ve isteklerinizi önemsiyor sizlere çeşitli tasarım örnekleri sunuyoruz.

Tasarımlar ve ücret bilgilerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilerseniz manyetik, RFID

Dilediğiniz teknoloji ve dilediğiniz tarzda tanıtım kartına sahip olabilirsiniz. Manyetik, çipli veya antenli yapılabilir. Sisteminize en uygun kartı yaptırabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz.

Bizden alabileceğiniz diğer aksesuarlar;

  • Boyun askı ipi,
  • Yaka askı ipi,
  • Metal kart klipsi,
  • Kart koruyucuları,
  • Koruma poşetleri,
  • Yoyolar,