Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Yaka Kartı

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Plastik yaka kartı
Plastik yaka kartı
Plastik yaka kartı
Plastik yaka kartı
Plastik yaka kartı
Plastik yaka kartı

Yaka Kartı

Firmalar, gelen misafirlerine ve müşteri kitlesine, çalışanlarını ve çalışanın konumlarını tanıtmak amacıyla yaka kartı kullanır. Birçok firmanın personel kartı kullanımındaki ilk sebeplerden biri de müşterini güvenirliği. Müşteriler danıştığı veya muhatap olduğu firma çalışanlarının isimlerini ve çalışma pozisyonlarını görmesi firmaya ve işçilerine güvenmesini sağlıyor.  Yaka kartındaki isim kısmı sayesinde hızlı pozisyon bilgisi sayesinde doğru iletişim kurabiliyor. Personel kartı hem çalışanın hem de firmanın bir nevi kimliği sayılmaktadır. Yaka kartının tasarımı, kalitesi firma kurumsallığını gözler önüne serer. Birçok çalışanı olan büyük firmalarda personel kartları çalışanların işlerini kolaylaştırır, iletişimlerini arttırır ve iş verimliliği sağlar. Birçok firma çalışanlarına tek tip kıyafet giydirmek yerine plastik yaka kartı uygulamasına geçmiştir.

Yaka Kartları Modelleri

Personel yaka kartı, boyun askı ipi, klips ya da kart yoyosu ile birlikte kullanılabilmektedir. İhtiyaç duyulduğu taktirde farklı boyutlarda (özel ebat) yaka kartı üretimi yapılabilmektedir. Personel yaka kartı ile ilgili örnekler için firmamızdan örnek kart talebinde bulunabilirsiniz.

Yaka Kartları Nerelerde Kullanılır?

İş yerleri en sık kullanan alanlardır. Firmalar personellerinin giriş çıkış saatlerini kontrol edebiliyorlar. Fuar, toplandı, konferans, proje alanları gibi yerlerde adınızın duyulması, firmanızın tanıtılmasın da katkı sağlayacaktır.

Yaka Kart Örnekleri

Bu kartların üretiminde farklı tasarım seçenekleri mevcut olup . Sizlerden gelen tasarımları dikkate alıyor ve isteklerinizi dikkate alıyoruz.

İsim, Soy isim ve çalışma alanı bilgilerinin yer aldığı kartlar. Çalışanların resimleri ve firma bilgilerinin yer aldığı kartlar. Kartın iki yüzüne de uygulanacak tasarımlar gibi farklı tasarımlar yapılması mümkündür.

İpli Yaka Kartları

Firma çalışanlarının en konforlu buldukları kart tasarımı ipli yaka kart tasarımlarıdır. Boyun askı ipleri ile bu kartlar ile boynuna asılması kolay kullanım şekli sunar. Yaka askı ipleri istenilen tasarımda istenilen renk, kalınlık, kalite ve uzunlukta yapılabilir. Tek kancalı ya da çift kancalı şekilde de yapılabilir.

Yaka Kart Kullanım Alanları

 • Okullarda kullanılır. Öğrenciler için çeşitli yarışma, geziler, seminerler ve etkinlikler için çok kullanışlı olacaktır.
 • Ödül törenleri, Fuar, Davet, kongre ve Seminerler de kullanılır.
 • Kurumsal Firmalarda kullanılır. Hem firma güvenlik görevlileri arasında sorunsuz geçiş sağlar. Hem de tanıtımınızı kolaylaştırır.
 • Konser Organizasyonları: personel ve görevlilerin çabuk fark edilmesini sağlar.
 • Devlet kurumlarında kullanılır.
 • Spor salonları, otel ve konaklama tesislerinde kullanılır.

Firmanızın kurumsallığını ve ciddiyetini gösteren yaka kartlarının tasarımları ve kalitesi çok önemlidir. Akılda kalıcılığı arttır ve güven sağlar. Farklı yaka kart tasarımları ve ücretleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizden alabileceğiniz diğer aksesuarlar;

 • Boyun askı ipi,
 • Yaka askı ipi,
 • Metal kart klipsleri,
 • Kart koruyucuları,
 • Koruma poşetleri,
 • Yoyolar,