Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Hakkımızda

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Atckart hakkında yazı

Atc Kart, bu sektörde uzun yıllarca çalışmalarını sürdüren, bilgi birikim ve tecrübe sahibi bir kadro ile kurulduğu tarihten itibaren pek çok sektörde faaliyet sürdüren firmalara Plastik Kart, Kart Yazıcı, Boyun Askı İpleri gibi ürünlerin tedariği ve desteğini sağlamaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti ve iş ahlakı çerçevesinde hizmetlerini sürdüren Atc Kart, Plastik Kart, Kart Yazıcı gibi ürünlerin üretilmesi ve özel olarak projelendirilmesi Boyun Askı İpleri, Yaka İsimliği gibi hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti gözeterek sektörde öncü personelleri ile hizmet portföyümüze her geçen sürede yenilerini eklemektedir.

Hizmet sağladığımız alanda kalitemizi ispatlamış bir firma olduğumuzun bilinci ile, sizlerin beklentisini karşılayan, hızlı, kaliteli, güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızdan kopmadan çalışmak istedik. Buna dayanarak portföyümüzü geliştirmek adına uzun süreli partner firmanız olarak kalmak en büyük amaçlarımızdan biridir.

Vizyonumuz

Plastik Kart, Kart Yazıcısı gibi alanlarda firmaların bizimle çalışmaktan mutluluk duyduğu sürekli olarak kendini geliştiren ve güvenilir bir global şirket olmak.

Misyonumuz

Memnun kalan mutlu müşterilerimiz , gücünü geçmişindeki tecrübelerinden ve müşterilerinden alarak değerimize değer katarak büyümek.