Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Özel Ebat Kart

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Özel kesim plastik kart
Özel kesim plastik kart
Özel kesim plastik kart
Özel kesim plastik kart
Özel kesim plastik kart
Özel kesim plastik kart

Özel Ebat Plastik Kart

 Bir toplantıya gittiğinizde ya da fuara katıldığınızda katılımcıların yakalarda ki plastik kartların normal plastik kartlar ölçüsüne göre daha büyük olduğu fark etmişsinizdir. Bu gibi etkinliklerde şahıslar ya da çalışanlar temsil ettikleri  şirketlerin ve işyerinin tanıtımını, reklamını en iyi şekilde yapabilmek için özel ebat baskılı plastik kart kullanımını tercih etmektedirler. Özel ebat kartların üretimi, normal plastik kartı üretimi yöntemi ile aynıdır.

Özel ebat kartların genişlik ve yükseklik ölçüleri standart boy plastik kartlarına göre iki ya da üçkat daha büyüktür. Özel ebat kartların arka yüzeyinde katılımcıların izleyeceği program içerikleri bulunur. Özel ebat kartlar amaca göre çok farklı etkinlik alanlarında kullanılabilir. Rahat ve doğru iletişim kurmayı kolaylaştırır.

Özel ebat kart değişik tasarımda ve dikkat çekici olmalıdır. Üzerinde firma bilgilerinizin yazdığı bütün alanlarda olduğu gibi bu kartlarda firma reklamınızı yapar.

Özel Ebat Plastik Kart;

  • Kongre,
  • Fuar,
  • Organizasyon,
  • Seminerler,
  • Özel davetler,

Gibi alanlarda kullanılır.

Plastik Kart farklı ölçülerde ve farklı tasarımlarda yapılabilir. Sizden gelen tasarım örneklerini ve isteklerinizi önemsiyoruz. Farklı tasarımlar ve ücret bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.