Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Ziyaretçi Kartı

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Ziyaretçi giriş kartı
Ziyaretçi giriş kartı
Ziyaretçi giriş kartı
Ziyaretçi giriş kartı
Ziyaretçi giriş kartı
Ziyaretçi giriş kartı

Ziyaretçi Kartı, Ziyaretçi Giriş Kartı

Ziyaretçi kartı, büyük ya da küçük işletmelerin ziyaretçi giriş, çıkış ve geliş amaçlarının denetimini sağlamak amacı ile kullandığı plastik karttır. Plastik olarak üretilen bu giriş kartları genellikle seri numaralı olarak üretilmektedir. Ziyaretçi kartının arka kısmında ziyaretçilerin bina içerisinde uyması gereken kuralları yazabilir ve bu kurallar sayesinde daha güvenli bir ziyaret gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Ziyaretçilerin takibini gözden geçirebilir, Firma içerisindeki erişimleri kartla açabilir ya da erişimleri kısıtlayabilirsiniz.

Geçiş Kontrol Sistemimle Uyumlu Mu?

Bu kartlar PDKS olarak yada farklı takip sistemine göre üretilebilmektedir. Manyetik alana sahip kartlar, barkod sistemi, kare kod sistemi, Manyetik bantlı kart sistemleri gibi geçiş sistemlerini kullanabilir kartınızı taleplerinize göre tasarlatabilirsiniz. Ziyaretçi kartlarını elektronik kart şeklinde üretilmesini isteyebilir ve bu kart sayesinde temassız geçiş işlemini ile daha güvenli bir sistem oluşturmuş olursunuz. Bu elektronik kartlar genellikle proximity kart yada RFID kart olarak tercih edilmektedir. Bu kartlara istenilen şekilde termal yada dijital baskı yapılabilmektedir.

Logom ile Özel Tasarım Yaptırabilir Miyim?

Ziyaretçi kartı örnekleri kurumların logosuna ve faaliyet alanına göre standart boyda yada daha büyük boylarda plastik kart üretimine olanak sağlamaktadır. Tabii ki tasarımın şıklığı ve kalitesi müşterilerin firmaya bakış açısını olumlu etkileyecektir. Sizden gelen tasarımları ve tasarım fikirlerini önemsiyor. Sizlere birçok farklı tasarım sunuyoruz. Şık tasarımlar ve ücret bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi kartı kullanım alanları

Çalışanlarınızın, müşterilerinizin, tedarikçilerinizin yemekhane, toplantı salonları, özel alanlar, arşiv alanları, kat kısıtlanmalarını yapabilir, giriş çıkışlarını kontrol edebilir ve raporlayabilirsiniz. Kullanımı çok kolay ve pratik olan bu kartları ihtiyacınıza göre yaptırabilirsiniz. Ziyaretçi kartlarını yakanız da yada boynunuzda görünecek şekilde kullanabilirsiniz, bunun için boyun askı ipi, kart yoyosu, yaka kartı klipsi, kart koruyucu ve kart poşeti gibi yardımcı aksesuarlara ihtiyaç olacaktır. Dilerseniz bu kart aksesuarlarını ve kartlarınızı kurumsal logo ve renklerinize göre takım olarak baskı isteyebilir ve tedarik edebilirsiniz.

Bizden alabileceğiniz diğer aksesuarlar;

  • Boyun askı ipi,
  • Yaka askı ipi,
  • Metal kart klipsi,
  • Kart koruyucuları,
  • Plastik kart poşetleri,
  • Yoyolar,