Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Yaka İsimliği

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Yaka isimlik
Yaka isimlik
Yaka isimlik
Yaka isimlik
Yaka isimlik
Yaka isimlik

Yaka İsimliği

Yaka isimliği büyük iş yerlerinde, personel sayısının fazla olduğu alanlarda, personel sirkülasyonun devamlı değiştiği iş ortamlarında, personel ve müşteri arasındaki diyaloğun hızlı ve samimi bir şekilde sağlanmasına katkıda bulunur. Müşteriler yaka kartlarını görmesi hangi personelden hizmet aldığını bilmeleri için kolay ve etkili bir yoldur. Yaka isimlikleri logonuzun şekline göre özel olarak üretilebilmektedir. Kare, dikdörtgen, oval yada standarttın dışında olarak lazer kesim ile özel bir şekilde kesilip logo basımı yapılabilmektedir. Standart olarak genelde isimliklerin üst kısmında firmanın logosu ya da adı yer alır alt kısımda ise personelin bilgileri yer almaktadır.

Yaka isimlik imalatında müşterinin isteğine göre metal, plastik, pleksi ve benzeri malzemeler kullanılabilmektedir. Bu malzemelerin türüne ve rengine göre farklı baskı sistemleri geliştirilmiş olup doğru baskı tercihi ile çok başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Örnek olarak dış yüzeyi metal görünümlü bir malzemenin üzerine lazer makinesi ile isim kazıma yapıldığında malzemenin iç kısmındaki siyah renk ortaya çıkartılarak yazıların siyah bir şekilde sanki yazılmış yada baskı yapılmış gibi bir görüntü vermesi sağlanabilmektedir.

Yaka isimliği kullanılmasının en büyük avantajlarından birisi yan tarafındaki isimlik takma boşluğundan yazabileceğiz isim kağıtlarının kolay bir şekilde takılıp çıkartılabilmesidir. Bu şekilde yaka isimlik içine sizlerin kendi yaptığınız baskılı isim yazılarını yerleştirmeniz personel değişikliğinde yaka isimliğini bir başka personel için kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği yaka kartları, isim kısmı değişebilen modelleridir. İsim değişkenliği yapmanıza olanak sağlayan bu ekonomik ürünler sizleri uzun bir süre gereksiz harcama yapmaktan kurtarabilir.

Yaka isimlik üretimi logo baskılı yada özel kesimli olarak firmamız tarafından yapılabilir. Logonuzun rengine ve şekline göre serigraf, süblimasyon baskı ve diğer baskı yöntemleri ile üretilebilmektedir. Yaka isimliği ile ilgili bir başka konu ise yakanıza nasıl tutturulacağı dır. Yaka isimlikleri yakanıza mıknatıs yada iğne ile tutturabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek istediğiniz türden bir yaka kartı siparişi verebilirsiniz.

Bizden alabileceğiniz diğer aksesuarlar;

  • Boyun askı ipi,
  • Yaka askı ipi,
  • Metal kart klipsi,
  • Kart koruyucuları,
  • Koruma poşetleri,
  • Yoyolar.