Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Kart Yazıcı

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Smart 30s-50s kart yazıcı
Smart 31s-51s kart yazıcı
Datacard Sd260 - Sd360 kart yazıcı
Datacard Sd260 - Sd360 kart yazıcı
Zebra Zc 100-300 kart yazıcı
Smart 51d kart yazıcı

Kart Yazıcı

Kart yazıcıları; anında baskı yapma imkanı, kişisel verilerin koruması , kalite seçenekleri, güvenlik  gibi aradığınız tüm imkanları size kendi bünyenizde sizlere sağlayabilmektedir. Kart yazıcı modelleri oldukça fazladır ve ihtiyaç duyulan kart baskı miktarına göre her kesime hitap edebilir ve müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Siyah-beyaz baskı, renkli baskı, gümüş renk baskı, altın renginde baskı ribonları ile size çok farklı baskı seçenekleri sunmaktadır. Çeşitli geliştirme ekipmanları ile akıllı RFID kart ve manyetik kart kodlamaları, barkodlu kart basımı gibi çeşitli baskı teknolojilere sahiptir. Seri basım, hızlı çözüm, kaliteli ve güvenli yazdırma özellikleri sayesinde tercih edilmektedir.

Plastik kart yazıcı makineleri çok yaygın olarak, Hastanelerde, Üyelik kartı gerektiren derneklerde, Bankalarda, Üniversitelerde, Çalışanların çok fazla değişiklik gösterdiği kurumsal şirketlerde, Fuar Alanlarında ve çeşitli organizasyon etkinliklerinde kullanılmaktadır. Kart yazıcı modellerinin de kendi aralarında farklı özellikleri mevcuttur, Fiyat ve performansa açısından bu özellikler kullanıcılara plastik kart baskısı sırasında çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Herhangi bir marka kart yazıcıda tek taraf ve çift taraf kart baskısını yapabilen cihazlar mevcuttur. Bütçenize ve işlevselliğine bakarak sizde kendiniz için bu modeller arasından uygun bir cihaz bulabilirsiniz.

Kart yazıcı alırken ya da kullanırken dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de kart baskı maliyetidir, bazı yazıcılarda tek ribon (kartuş) kullanılabilirken bazı yazıcılarda ise iki ribon aynı anda kullanılmaktadır, buda yaptığınız kart baskı maliyetini otomatik olarak etkilemektedir. Bir diğer önemli husus ise kart yazıcısının kendi sistemi ile uyumlu olan kart baskı ve dizayn programıdır, bu program üçüncü parti bir program ise yazıcınız da farklı sorunlarla karşılaşmamanız içten bile değildir.

Servis garantisi, yedek parça olanağı, orijinal baskı ve dizayn programı, sarf malzeme maliyeti ve baskı kalitesi alanında kapsamlı bir araştırma yaparak sizde kendiniz yada şirketiniz için en uygun cihazı bulabilirsiniz.

Kart yazıcı;

Kart yazıcıları nerelerde kullanılır?

  • Kimlik kartları baskılarında,
  • Üyelik kartları baskılarında,
  • PDKS / Access kartları baskılarında,
  • Sağlık Kartları baskılarında,
  • Bankacılık Kartları baskılarında,
  • Toplu Taşıma Kartları baskılarında,
  • Kişiye veya kuruma özel kart baskılarında,

Yaygın olarak kullanılmaktadır.