Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Market Kartı

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri

Market İndirim Kartı, Market Kartı

Market ve alışveriş merkezlerinde ya da üyesi olduğunuz bir işletmede, işletmenin kendi müşterilerine özel hazırlattığı karttır. Bu kart ile alışveriş sonrasında yapılan alışverişten indirim ya da puan kazanılabilmektedir. Bu tür kartlar işletmenin sistemine göre barkod kodlamalı, manyetik bantlı ya da kabartma numaralı olarak yapılabilmektedir.

Market Kartları Olmazsa Olmaz Mı?

Alışveriş yaparken nakit paradan çok kredi kartı kullandığımız bu dönemlerde market kartları çok popüler ve çok talep görmektedir. Market kartları hem indirim ya da puan kazandırdığı için müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Eğer sizin marketiniz için yaptırdığınız bir market kartınız henüz yoksa müşteriler indirim ve puan kazanmak için farklı marketleri tercih edeceklerdir.

Market Kartı Reklamınızı Yapar.

Yaptıracağınız market kartı farklı görünümde, isminiz ya da logonuzun yer aldığı farklı tasarımlarla olabilir. Cipli ya da cipsiz yaptırılabilir. Tasarım kaliteli olmalı çünkü market kartınız aynı zamanda sizin reklamınızdır. Elden ele hızla ilerleyecek ve size müşteri kazandıracaktır.

Her kart tasarımlarında olduğu gibi market kartları tasarımları için de sizden gelen talepleri önemsiyoruz ve farklı tasarımları sunuyoruz.

Tasarım çeşitlerini ve ücret bilgilerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Market indirim kartı
Market indirim kartı
Market indirim kartı
Market indirim kartı
Market indirim kartı
Market indirim kartı