Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Market Kartı

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Market indirim kartı
Market indirim kartı
Market indirim kartı
Market indirim kartı
Market indirim kartı
Market indirim kartı

Plastik Market Kartı, Market İndirim Kartı

Plastik Market kartı basit bir tabirle plastik kartın market ve alışveriş merkezlerinde kullanılmak üzere üretilen bir müşteri sadakat sistemidir. Müşteri potansiyelinin ve ürün satışının yoğun olduğu bir ticaret hayatında daha fazla satış yapmak ve daha fazla müşteriye sahip olmak için yapılan firmalar tarafından yapılan rekabet kaçınılmaz bir durum olmaktadır. Her firma kendi müşterisine sahip olmak ister ve bu müşteri ilişkisini devamlılık sağlayacak şekilde geliştirmek ister. Bunun için televizyon, radyo görsel ve işitsel reklamların yanında bireysel olarak ilgilenilmesini sağlayacak kampanyalar ve sadakat sistemi gibi çeşitli plastik kart sistemlerinden yararlanılabilmektedir.

Büyük market ve alışveriş merkezlerinde ya da üyesi olduğunuz bir işletmede, işletmenin kendi müşterilerine özel hazırlattığı plastik karttır. Bu kart ile alışveriş sonrasında yapılan alışverişten indirim ya da puan kazanılabilmektedir. Bu tür kartlar işletmenin sistemine göre proximity kart, barkod kodlamalı, manyetik bantlı ya da kabartma numaralı olarak yapılabilmektedir.

Market Kartları Olmazsa Olmaz Mı?

Alışveriş yaparken nakit paradan çok kredi kartı kullandığımız bu dönemlerde market kartları çok popüler ve çok talep görmektedir. Market kartları indirim ya da puan kazandırdığı için müşterileri tarafından tercih edilmektedir. Eğer sizin marketiniz için yaptırdığınız bir market kartınız henüz yoksa müşteriler indirim ve puan kazanmak için farklı marketleri tercih edeceklerdir.

Market Kartı Reklamınızı Yapar.

Yaptıracağınız market kartı farklı görünümde, isminiz ya da logonuzun yer aldığı farklı tasarımlarla olabilir. Cipli ya da çipsiz yaptırılabilir. Tasarım kaliteli olmalı çünkü market kartınız aynı zamanda sizin reklamınız dır. Elden ele hızla ilerleyecek ve size müşteri kazandıracaktır.

Her kart tasarımlarında olduğu gibi market kartları tasarımları için de sizden gelen talepleri önemsiyoruz ve farklı tasarımları sunuyoruz. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartarak rekabet ortamında sizinde kendi müşterilerinize sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

Tasarım çeşitlerini ve ücret bilgilerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.