Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Fatura Kartı

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Fatura kartı
Fatura kartı
Fatura kartı
Fatura kartı
Fatura kartı
Fatura kartı

Fatura Kartı

Fatura kartları büyük ya da küçük işletmelerin fatura bilgilerinin bulunduğu karttır ve müşterilere dağıtmak için kullanılır. Plastik fatura kartı ve diğer plastik kart ürünleri birebir ithal malzeme kullanılarak, 760 mikron kalınlığında olup ihtiyaç duyulan kart adedine göre ofset baskı ya da dijital baskı olarak üretilmektedir.

İşlemler kısa sürede halledileceği gibi çalışmadan kaynaklı söyleyerek yazdırmadaki yazılım hataları ortadan kalkacaktır. Genellikler plastik kartlar ve bu kart da kredi kartı büyüklüğünde olduğundan rahat taşınabilmektedir, cüzdan içinde kolayca saklama sıkıntısı yoktur. Fatura kartı ile firma ayrı bir prestij kazanmış olacaktır ve bunun faydalarını muhakkak görecektir.

Özel Fatura Kartları

Fatura Kartları yanlış işlem veya yanlış bilgi sorunu ortadan kaldırmak size zaman kazandırmak için çok faydalı olacaktır. Şirketinizde tüm personeller için tasarlatabilirsiniz.

Firmanızın fatura bilgilerini içeren Fatura Kartları çeşitli firmalar arası ve tedarikçileriniz arasındaki işlerde size zaman kazandıracak işlemlerinizi hızlı ve doğru yapmanıza yardımcı olacaktır. Fatura hatalarını en aza indirmiş olacaksınız.

Fatura kartınız işletmenize özel yapılır. İşletmenizin logosu ile kart baskı işlemi yapıldığı için hem firma isminizin yayılması kolaylaşacaktır. Hem de farklı kalite ve farklı tasarımlarla yapılabilen fatura kartları kurumsallığınızı ve güvenilirliğinizi artırır.

Sizlerden gelen tasarım ve talepleri dikkate alarak sizlere birçok farklı tasarım sunuyoruz. Farklı boyut ve farklı seçenekler hakkında detaylı bilgi ve ücret bilgilerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizden alabileceğiniz diğer aksesuarlar;

  • Boyun askı ipi,
  • Yaka askı ipi,
  • Metal kart klipsi,
  • Kart koruyucuları,
  • Koruma poşetleri,
  • Yoyolar,