Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Mağaza Kartı

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Mağaza indirim kartı
Mağaza indirim kartı
Mağaza indirim kartı
Mağaza indirim kartı
Mağaza indirim kartı
Mağaza indirim kartı

Mağaza İndirim Kartı

Mağaza kartları da market kartları gibi mağaza, market ve benzeri işletmelerin kendi müşterilerine puan ya da indirim kazandırma amaçlı dağıttığı karttır. Barkod ya da manyetik bantlı olarak hazırlanabilmektedir. Mağaza kartı ile kendi müşterilerinize farklı avantajlar sağlayabilirsiniz.

Mağaza Kart Kullanımı Avantajları

Günümüzde mağazalar sürekli birbirleri ile yarış içerisinde. Kendilerini sürekli yenilemeleri ve geliştirmeleri gerekiyor. En önemli dikkat edilmesi gereken konu müşteri memnuniyeti. Şık ve dikkat çekici kartlarla ve istenilen yönde doğru avantajlar sunmak müşterilere kendilerini özel hissettirecektir.

Hangi müşterinin hangi ürünü tercih ettiğini, hangi ürünü sürekli satın aldığını görebileceksiniz. Her mağazada olduğu gibi mağaza kartlar ile sizin de puan sisteminiz olacaktır. Ayrıca müşterilerinizin doğum günlerini görebilecek ve özel kutlama için eposta ve sms atabileceksiniz.

Birden fazla mağazanız varsa hepsinde aynı kart ile işlem sağlamanız mümkün. Akılda kalıcı tasarımlarla isminizi duyurabilir. Az bir maliyetle İyi bir reklam kaynağı elde edebilirsiniz.

Mağaza kartı sistemlerini ve tasarımları görmek. Ücret bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.