Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Boyun Askı İpi

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri

Boyun Askı İpi

Boyun askılıkları yaygın olarak güvenlik firmaları, hastaneler ve bazı okullar gibi veya ticari işletmelerin yanı sıra konserler, kongreler ve fuarlar gibi halka açık toplantılarda halka açık yerlerde bilet ya da kimlik kartı göstermek için kullanılır. Bu gibi alanlarda personelin içeri giriş çıkışında tanınması veya kontrol edilmesi gibi durumlarda, plastik yaka kartınızı cüzdanınızdan çıkartıp yakanıza ya da boynunuza asmanız gerekiyorsa, bunun için en iyi alternatifler arasında boyun askı ipleri gelmektedir. Boyuna asılan bu iplerin üzerinde firmaların logoları, personelin ünvanlı basılabilir.

Bu iple Jakarlı dokuma tezgahı, ısı transferi ve serigraf baskı tekniği gibi çeşitli baskı teknikleri ile üretilebilmektedir. Ya da isteğe göre standart renklerde gelen baskısız düz boyun askı iplerinden alabilirsiniz. Boyun askı iplerini farklı askı seçenekleri metal klips veya kart yoyoları ile birlikte kullanabilirsiniz.

Kullanımı çok kolay ve hafif boyun askı ipleri ile işlemlerinizi hızlı yapabilirsiniz.

Girmeniz gereken mekanlarda zaman kaybetmeden geçebilirsiniz. Tasarlatmış olduğunuz kartlarınızı askı ipi ile boynunuza asarak görünürlüğünü artırabilir iyi bir reklam yapabilirsiniz. Kartınızın boyun askı ipi ile boynunuza asılı olması firma bilgilerinizi ve tasarımda varsa isminizin görünmesini sağlar. İletişimi kuvvetlendirebilir daha akıcı işlem yapabilirsiniz. Kartlarınızın kaybolması ve kirlenmesi ihtimallerini artık düşünmenize gerek kalmaz.

Bizden Alabileceğiniz Diğer Aksesuarlar;

  • Yaka askı ipi,
  • Kart klipsleri,
  • Kart koruyucuları,
  • Koruma poşetleri,
  • Yoyolar,
  • Mandallı klipsi.
  • Damla etiket.
Baskılı kart askı ipi
Baskılı kart askı ipi
Baskılı kart askı ipi
Baskılı kart askı ipi
Baskılı kart askı ipi
Baskılı kart askı ipi