Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Boyun Askı İpi

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Boyun askı ipi
Boyun askı ipi
Boyun askı ipi
Boyun askı ipleri
Boyun askı ipleri
Boyun askı ipleri

Boyun Askı İpi

Boyun askı ipi ürününün tam karşılığı yaka kartınızı baskılı, yazılı yada desenli askı ipi ile boynunuza takarak firmanızın reklamını yapmanıza yardımcı olan kart askı aksesuarlarından birisidir. Diğer bir adıyla kart askı ipi yaygın olarak güvenlik firmaları, hastaneler ve bazı okullar gibi veya ticari işletmelerin yanı sıra konserler, kongreler ve fuarlar gibi halka açık toplantılarda halka açık yerlerde bilet ya da kimlik kartı göstermek için kullanılır. Bu gibi alanlarda personelin içeri giriş çıkışında tanınması veya kontrol edilmesi gibi durumlarda, plastik yaka kartınızı cüzdanınızdan çıkartıp yakanıza ya da boynunuza asmanız gerekiyorsa, bunun için en iyi alternatifler arasında boyun askı ipleri gelmektedir. Kart askısı olarak kullanılan bu iplerin üzerinde firmaların logoları, personelin unvanı, kendi belirleyeceğiniz herhangi bir desen basılabilir.

Firmanızın logosu, yazısı yada desenli boyun askı ipleri, ısı transferi ve serigrafi baskı tekniği gibi çeşitli baskı teknikleri ile üretilebilmektedir. Bunun yanında isteğe göre standart renklerde gelen baskısız iplerinden alabilirsiniz. Kart askı ipi, kart koruyucu, metal klips, plastik kart poşeti veya yoyo kartlık ile birlikte kullanabilirsiniz. Kullanımı çok kolay, görünümü şık ve hafif kart askı ipleri ile işlemlerinizi hızlı yapabilirsiniz.

İşiniz gereği bulunmanız gereken toplantılarda, mekanlarda zaman kaybetmeden tanınabilir olabilir ve kurumsal kimliğinizi bir adım öne taşıyabilirsiniz. Tasarlamış olduğunuz kartlarınızı askı ipi ile boynunuza asarak görünürlüğünü artırabilir iyi bir reklam yapabilirsiniz. Kartınızın boyun askı ipi ile boynunuza asılı olması firma bilgilerinizi ve tasarımda varsa isminizin görünmesini sağlar. İletişimi kuvvetlendirebilir daha akıcı işlem yapabilirsiniz. Kartlarınızın kaybolması ve kirlenmesi ihtimallerini artık düşünmenize gerek kalmaz.

Günümüzde artık küçük yada büyük işletme farkı olmaksızın kurumsal kimlikte vazgeçilmez bir ürün haline gelen bu askı araçları düşük bir maliyet ile firmanız için avantajlı bir reklam şekli olacaktır. Farklı renk seçenekleri, farklı desenler yada yazı fontları ile hayal gücünüze kalmış bir baskı imkanı sunmaktadır. Baskı teknolojisi ve üretim aşamalarına göre düşük ve yüksek adetlerde üretim yapma imkanına sahip bir ürün gurubudur.

Bizden alabileceğiniz diğer aksesuarlar;

  • Boyun askı ipi,
  • Yaka askı ipi,
  • Metal kart klipsi,
  • Kart koruyucuları,
  • Koruma poşetleri,
  • Yoyolar.