Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Kart Aksesuarları

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Proximity anahtarlık
Dikey kart koruyucu
Metal kart askı klipsi
Kart poşeti
Yatay kart koruyucu
Özel ebat plastik poşet

Kart Aksesuarları

Günümüzde kuruluşunun marka değerini doğru bir şekilde için yansıtmak isteyenler modern ve farklı çözümlere yöneliyorlar. Kart aksesuarlarının birçok çeşidi vardır. Plastik kart aksesuarları genellikle kartınızın deforme olmasını engellemek ya da kolay kullanımı için tasarlanan ürünlerdir. Bu yardımcı ürünler ile kartlarınız daha şık bir görünüme sahip olur. Firmamızda çok farklı seçeneklerde kart aksesuarları bulunmaktadır.

Kart aksesuarları, personel kartınızı yakanıza yada boynunuza asmanıza yarayan yardımcı ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde kartınızı cüzdanınızda ya da elinizde taşımak zorunda kalmazsınız. Bazı geçiş noktalarında herhangi bir çaba harcamadan kartınızın görünürlüğünü kolaylaştırarak geçiş işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hastane ve devlet dairelerinde baskılı boyun askı ipi tercih edildiği gibi özel sektörlerde baskılı kart yoyosu tercih edilmektedir. Kart aksesuarların başında yaygın olarak kullanılan baskılı ve baskısız boyun askı ipleri, kart yoyosu, kart koruyucu, kart poşeti ve mandallı klipsler gelmektedir. Bu ürünler toplu olarak satın alınabildiği gibi özel olarak üretimi de sağlanabilmektedir.

Kart aksesuarları, tercihe göre baskılı yada baskısız olarak üretilebilmektedir. Kart poşeti ve kart koruyucular da genellikle UV ve serigraf baskı tercih edilmektedir. Kart yoyosu için kullanılan baskı damla etiket baskısıdır. Kurumsal kimlik çalışmalarında bu aksesuarlar kartın ve kurumsal kimliğin rengine göre takım halinde tercih edilebilmektedir. Örnek olarak; Plastik yaka kartınızı asmak için aynı renklerde kart koruyucu bunu da yakanıza asmak için aynı renklerde kart yoyosu ve boyun askısı tercih edilebilmektedir.

Yaka kartımız için kullandığımız yardımcı ürünlerin görünüme estetik katmasının yanında kartınızın daha uzun ömürlü kullanımını sağlayacağınız gerçeğini unutmamamız gerekir. Kart koruyucu ve kart poşeti sayesinde günlük olarak kullandığımız yaka kartları daha az deforme olacak ve daha az yıpranacaktır. Farklı kullanım amacı ve farklı özellikleri ile kart aksesuarları kartınız için her anlamıyla birer tamamlayıcı ürün görevini görmektedir.

 • Bizden alabileceğiniz diğer aksesuarlar;
  • Boyun askı ipi
  • Mandallı Klips
  • Kart yoyosu
  • Kart koruyucuları
  • Kart poşetleri
  • Baskısız askı ipleri

Firmamızla iletişime geçerek bu aksesuarları istediğiniz miktarlarda, varsa özel isteklerinize göre şekillendirerek alabilirsiniz.