Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Metal Yaka Kartı

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Metal yaka kartı
Metal yaka kartı
Metal yaka kartı
Metal yaka kartı
Metal yaka kartı
Metal yaka kartı

Metal Yaka Kartı

Metal yaka isimlikleri büyük işyerlerinde, personel sayısının fazla olduğu alanlarda, personel ve müşteri arasındaki diyaloğun sağlanmasına katkıda bulunur. Müşteriler yaka kartlarını görerek hangi personelden hizmet aldığını bilirler. Güvenlik açısından da yaka kartlarının önemli bir yeri vardır. Bu kartlar kurumsal firmalara daha zengin bir duruş katar.

Aynı zamanda firmanın logosunun veya resminin sürekli görülmesi akıllarda kalıcılık sağlar. Bu unsurun, tercih edilme olasılığına olumlu yönde büyük etkisi vardır. Üzerine yapılacak serigraf baskı veya tampon baskı sizin isteğiniz üzerine seçtiniz renk ve tonlarda yapılır. Lazer kesim yöntemiyle istenilen boyutta ve şekilde üretim yapılabilir. Metal Yaka isimlikleri genelde metal renktedir. Ham maddesi metal, plastik ya da pleksi malzemedir. Çalışan personel için üzerinde logonun haricinde unvan da belirtilebilir. Personel sayısı fazla olan ve personel değişiminin sık olduğu firmaların, aynı zamanda bünyelerinde kart yazıcısı da bulundurmaları maliyet açısından büyük avantaj getirecektir. Her personel değişiminde dışarıdan sürekli yeni isimlik kart bastırmak oldukça pahalıya gelebilir. Alınan yazıcı sayesinde kullanacakları isimlikleri kendi istekleri doğrultusunda basabilirler.

Metal Yaka Kartı Nedir?

Metal yaka kartlarını sabitlemek için tutturma noktaları iğneli veya mıknatıslı olarak tasarlanabilir. Bu iki tip tutturma noktası yöntemi de uzun vadede kulanım için tasarlanmıştır. İsimliklerin tasarımları değişkenlik gösterebilir. Standart olarak genelde isimliklerin üst kısmında firmanın logosu veya adı yer alır alt kısımda da personelin bilgileri yer alır.

Müşterilerimizin en çok tercih ettiği yaka kartları isim kısmı değişebilen tarzdadır. Yüksek sayıda çalışanı olan firmalarda genellikle sıklıkla personel değişikliği yapılır. Bu durumlarda firmaların almış olduğu yazıcılarla isimlik hazırlanır. İsim kısmı basılır ve daha önceden alınmış olan metal isimliğin içine konur. Bu şekilde maliyet biraz düşürülebilir. Bu gibi işlemler için firmamızdan detaylı bilgilendirme için destek alabilirsiniz.

Metal yaka kartı fiyatları ürünün modeli, rengi ve sipariş adetlerinize göre belirlenmektedir. Metal yaka kartı fiyatları ürün modeli,rengi ve sipariş adetlerinize göre belirlenmektedir. İsteğiniz doğrultusunda firmamızla iletişime geçerek metal yaka kartı içine plastik kart basımı yaptırabilirsiniz. Firmamızda İsimlik basımı dışında birçok hizmetimiz mevcuttur. Bunlardan bazıları yazıcılar, plastik kartlar, yaka kartları ve birçok kart aksesuarı. Personel sayınız ne olursa olsun kurumsal görünmek, markanıza ait yaka isimliklerine sahip olmak sizi bir adım öne taşıyan etkenlerden biridir.

Metal Yaka Kartı Neden Önemlidir?

Metal yaka kartı her işletme de sürekli kullanılan yegâne aksesuarlardan bir tanesidir. Her firma için özel olarak hazırlanan bu ürünler, belirli model ve ebatlar dışında özgün olarak tasarlanır. Metal yaka kartları markanızı en iyi şekilde yansıtacak farklılıkları bünyelerinde bulundurmaktadırlar. Kullanımı çok kolay olan ürünlerimiz personellerinizin üzerinde markanızı taşımanızı sağlayan özel ürünlerdir. Üzerinde firmanıza ait logonuza yer verilen bir ürün tercihi, müşterilerinizin dikkatini çekmenizi sağlayacaktır. Genel amacı personel tanıtımı olan ürünlerde, firma logonuz, personel ismi, personel görev tanımı gibi bilgilerin yer aldığı bir nevi firmanın personel kimlik kartı niteliğindedir. Ve bunlar kişiye özel hazırlanabilir. Kurumsal kimliğe bürünen büyük firmalar, personel takibinin yapılmasında bir hayli zorluklar çekmiştir.

Firmasında yaptırdığı turnike sisteminden metal isimlik içinde bulunan plastik kart personelin hem kimliğini belirler hem de firmada bulunduğu günü ve saatin kolayca öğrenilmesini sağlar. Dolayısıyla birçok alanda olumlu sonuçlar doğurmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde kafanızda oluşturmak istediğiniz ürünü yaptırabilecek ve firmanızın işleyişinde büyük kolaylık kazanmış olacaksınız. Firmamız bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde geniş bir müşteri kitlesine sahip olmuş ve almış olduğu olumlu geri dönüşler karşılığında her zaman bir adım daha ileri giderek sizlere daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Firmaların kurumsal kimliklerine uygun şekillerde çözüm üretmeyi hedefleyen bir firmayız.

Sizlerin taleplerine göre, sizden gelen isteklere göre uygun tasarımı tarafınıza görsel olarak sunar ve onayını alırız ve daha sonrasında üretime geçeriz. Bunun yanı sıra firmamız sizlerin maliyetlerini en aza düşürmek için sizlere farklı çözümler sunar ve hizmet verdiği anda kazanç elde etmenizi sağlar.