Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Plastik Kart

Atc Kart - Plastik Kart Sistemleri
Baskılı plastik kart
Baskılı plastik kart
Baskılı plastik kart
Baskılı plastik kart
Baskılı plastik kart
Baskılı plastik kart

Plastik Kart

Plastik Kart, artık yaşantımızın her anında kullandığımız gelişen ve geliştiren teknolojiyle kişiye veya kurumlara özel olarak yaptırılıyor. Her türlü yazılımı, bilgileri, geçiş teknolojilerini işletebilirsiniz. Plastik kartınızla kullanılan her ortama rahatlıkla girip çıkabilir, size sunulan avantaj ve imkanları kullanabilirsiniz. Araçlarda, otellerde, bankalarda, alışverişte, sinemada, eğlence mekanlarında, sergilerde, toplantılarda hemen hemen her yerde kullanılarak hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

İhtiyaç duyulan plastik kart adetine göre farklı üretim seçenekleri mevcut olup, düşük ve yüksek adetlerde üretim yapmak artık günümüzde mümkün olabilmektedir. Termal baskı yapmaya yarayan kart yazıcılar tekli kartlar için çözüm olmaktadır. Yüksek adetli üretim gerektiren baskılarda ise ofset baskı yöntemi ile plastik kart üretimi yapılabilmektedir. Ofset baskı ve termal baskı arasında kalan adetlerde üretim yapılmasına yardımcı olan dijital baskı cihazları da mevcuttur. Dijital baskı cihazları ile isme özel, numaralı, resimli personel kartları gibi farklı seçeneklerde plastik kart şeklinde üretim yapılması mümkün olabilmektedir.

Plastik kart kullanımı, kurum ve şirketlerin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Barkodlu Kart, Manyetik Bantlı Kart, Kabartma Numaralı Kart ve Elektronik Proximity Kartlar günümüzde çok geniş bir kullanım alanına sahip olup farklı ihtiyaçlara çözüm olabilmektedir. Bu Kartlar özelliği itibariyle personel takip, kontrollü geçiş gibi kısıtlama ve takip gerektiren durumlarda tercih edilmektedir.

Plastik kartlar istenildiğinde kişiye özel, istenildiğinde ise kurumlara özel üretilebilmektedir. Günümüzde plastik kartlar her alanda kullanılmaktadır. Öğrenci kartı, personel yaka kartı, market kartı, ulaşım kartı, tanıtım kartı, Proximity ve RFID elektronik kartlar, Otel kartı bunlardan sadece birkaçıdır.

Kullanım Alanları ve Sağladığı Avantajlar

 1. Öğrencilerin okul giriş kontrolleri,
 2. Kafeterya, kantin gibi mekanlarda hızlı işlem,
 3. Hızlı ödeme kolaylığı,
 4. Para dolaşımına engel olur. Hijyen sağlar.
 5. Para kaybolma, bozuk para sorunu olmaz.
 6. Bakiye kontrolü sağlanır.
 7. Akıllı okul kimlik kartlarına para yüklenebilir.
 8. Öğrenci harçlıkları okul kimlik kartına yükleneceği için kantin kazancını yükseltir.
 9. Seminerlerde firmanızın veya sizin için reklam kaynağı olabilir.
 10. Kullanılan mekanlarda hızlı giriş, çıkış sağlar.
 11. Güvenli online sistem üzerinde kontrol edilebilir.

Bunlar gibi sıralayacağımız birçok avantajlardan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.