Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Plastik Kart

Subtitle Text

Plastik Kart

  • Yayınlayan: admin
Plastik kart

Plastik Kart

Son teknolojiye uygun olarak üretilen plastik kart, talep edilen tasarım ile birebir olarak teslim edilmektedir. Uzman bir ekip ve son teknolojili cihazlar ile hazırlanan plastik kartlar, kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Dayanıklı ve sorunsuz şekilde kullanılabilen bu kartlar kurumsal ve özel firmalara istenilen sayı üzerinden hazırlanabilmektedir. Kamu kuruluşlarından küçük işletmelere kadar kullanılan kart ürünleri boyut ve tasarım şekli kişiler tarafından belirlenebilmektedir.

Farklı alanlarda kullanılması da mümkün olan bu kartların örnekleri internet sayfamızda mevcut bulunuyor. Özellikle personel takibi için kullanılan kartların yanında kullanılan diğer malzemelerde ürünlerimi arasında yer almaktadır. Uzun süredir bu sektörde yer alan firmamız, plastik kart üretimi dışında yazıcı ve boyun askı iplerinin de üretimini yapmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini önemseyen ve bu alanda hizmet vermeye yönelik çalışmalar yapan firmada kimliğe özel baskılarda mevcuttur. Geniş çalışma kapasitesine sahip olan hizmet veren ATC kart bu alanda yeniliğe açık olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kaliteli ve Kullanışlı Plastik Kart

Firma tarafından hazırlanan plastik kartların kullanım süresinin de önemi büyük olmaktadır. Kaliteli ve kullanışlı plastik kart üretimi için tercih edilen malzeme de son teknolojiye uygun olarak seçilmelidir.  Bu hususları dikkate alarak hizmet veren firmamızın online sayfasında iletişim alanları da bulunuyor. Gerek bilgi almak gerekse sipariş vermek için iletişim alanlarını kullanabilirsiniz.

Üretimde tercih ettiğimiz cihazlar proximity veya RFID kartları için kullanılan makineler olmaktadır. Müşterilere sunduğumuz plastik kartlar; geçiş kontrollerinde ve takip sistemlerinde de rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Renk tasarım ve baskılı alanlar da herhangi bir bozulma da ya da çizilme olmadan kart seçimini yapabilirsiniz. Sayfamızda bulunan örnekler üzerinden de tasarımınıza uygun olarak seçimlerde bulunabilirsiniz. Firmamız üretime başlamadan önce kartın hazır halini ilgili kişiler ile paylaşmaktadır. Bu anlamda kart basımı sonrasında herhangi bir eksiklik ya da baskı farklılığı söz konusu olmamaktadır.

Alanının en iyisi olarak hizmet vermeyi hedefleyen firmamızda plastik kart üretimi en üst teknoloji üzerinden yapılmaktadır. Böylelikle kartlar hem dayanıklı hem de kaliteli şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir.

Yazar: admin

Bir cevap yazın

whatsapp1