Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Proximity Kart Baskı

Subtitle Text

Proximity Kart Baskı

  • Yayınlayan: admin
Proximity-kart-baski

Proximity Kart Baskı

Farklı birçok alanda rahatlıkla kullanılan Proximity kart baskı giderek artmaya devam ediyor. Hayatı kolaylaştırma ve para alışverişini en aza indirmede ilk sırada bulunan bu kartlar yaşam alanının her yerinde kullanılmaya başladı. Özellikle şirket ve güvenlikli konutlar tarafından yeni keşfedildiğinden Proximity Kart Nedir şeklinde sorular da sıklıkla gelmeye başladı. Profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan geliştirilmiş plastik kart olarak sunulan bu kartlarda kişiye özel bilgilerde bulunmaktadır.

Tek kart üzerinden birçok işlem yapabilme özelliği de sunan Proximity Kartlar sayesinde en az temas ve yüksek oranda hijyende elde edilmiş olacaktır. Hem dayanıklı hem de uzun ömürlü olarak üretilen Proximity Kartlar için alanında uzman firmalar ile çalışma önerilmektedir. ATC kart firması hem tecrübeli hem de en iyi hizmet önceliği ile akıllı kart basımında profesyonel bir şekilde yer alıyor.

Kişiye özel bilgilerin bulunması ve çip ya da manyetik alanlarında kullanılması ile kart güvenli de ön planda tutulmalıdır. Bu durumların en az şekilde yaşanmasının yanı sıra kartın kaybolması ya da çalınması gibi sorun akseden zamanlar içinde kartın kopyalanma özelliği kapalıdır.

Kaliteli üretim ve uzman hazırlama sayesinde Proximity Kartlar kopyalanmamaktadır. Güvenli ve akıllı kart olarak da bilinen bu kart için Proximity Kart Nedir sorularına en iyi yanıt, göster geç kart şeklinde gelmektedir. Aynı zamanda akıllı kart olarak da bilinen Proximity Kartlar ile dijital sistemde de rahat edeceksiniz.

Güvenlikli Proximity Kart Basımı

Kartın kullanım alanlarını fazla ve mali boyutunun büyük olmasından ötürü güvenliği arttırılmaktadır. ATC kart Proximity Kartlara özel ses frekansları yüklemektedir. Bu sayede kopyalanma riski en az şekilde olacaktır. Aynı şekilde uzun yıllar kullanılabilmesi ve kart özelliğinin kaybolmaması adına özel baskılama da yapılmaktadır. Proximity Kart Nedir ya da Proximity Kart uzun süre kullanılır mı soruları içinde bu özellikle firma tarafından müşterilere bildirilmektedir.

Proximity Kart son teknolojili ve özel baskılama ile hazırlandığından çip ya da manyetik alanların zarar görmesi engellemektedir. Üretimi sırasında tercih edilen cihaz ve malzeme ile plastik karta gelen darbeden çizilme görülmemektedir. Bu anlamda en uzun ömürlü şekilde Proximity Kart kullanımı sağlanabilmektedir.

Yazar: admin
whatsapp1