Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Proximity kart nedir

Subtitle Text

Proximity kart nedir

  • Yayınlayan: admin
proximity kart nedir

Proximity Kart Nedir

Son teknolojili kartlardan olan Proximity Kart güvenliği de en üst seviyeye çıkarmaktadır. Bu yüzden şirket ve konutlarda da kullanılan bu kartlar büyük avantaj sağlamaya devam ediyor. Kişiye özel olarak sunulan bu kartların kullanım alanları da güvenlik açısından giderek yaygınlaşmaktadır. Uzman bir ekip çalışması ve profesyonel cihazların kullanımı ile elde edilen Proximity Kartlarına aynı zamanda akıllı kartlarda denilmektedir. Proximity kart nedir sorusunun tam anlamıyla açıklaması aslında elektronik akıllı karttır. Kullanım alanının artmasına ek olarak dayanıklı olarak da üretilmeye devam eden bu kartların maliyet boyutu da diğer kartlara göre değişebilmektedir. Hem ekonomik hem de güvenlikli kart seçimi için tercih edilen ATC kart firması en hızlı teslimatı da yapabilmektedir. Her anlamda müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışan firmada online iletişimde mümkündür. Müşteriler kart çeşitlerini ve örneklerini online inceledikten sonra sistem üzerinden hızlıca sipariş verebilmektedir.

Yüksek Güvenlikli Proximity Kart

Özellikle basım farklılığı ve tasarım özelliğinde bulunan çalışma sayesinde kartın kaybolmasında ya da çalınmasında kopyalanma söz konusu olmamaktadır. Bu anlamda en güvenli kartların başında gelen Proximity Kart kopyalanma riskini de ortadan kaldırmaktadır. Müşteriler tarafından gelen tasarım örnekleri ve kart boyutu bilgisi sonrasında özel bir basım tekniği isteyen Proximity Kart ayrıca özel tasarım uygulanmaktadır. Kodlama yöntemi ve özel ses frekansları da bu bağlamda kart basımında kullanılmaktadır. Basım kalitesi ve manyetik alan malzemesinin iyi olmasına karşılık kart üzerinde darbelere karşı çizilme söz konusu olmamaktadır. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak ve yüksek maliyette kart değişimi yapmamak adına alanında iyi plastik kart firmaları ile çalışmak önerilmektedir. Gerek malzeme seçimi gerekse son teknolojili cihaz kullanımı olarak ATC kart firması, kaliteden ödün vermemektedir. Buna karşılık ekonomik fiyat sunumunda bulunan firmada müşteri memnuniyeti de her çalışmada sağlanmaktadır.

Proximity Kart Baskı

Teknolojik olarak da akıllı kart şeklinde kullanılan Proximity Kart ön ve arka tasarımlarında farklılıklar yapılabilmektedir. En çok kullanım alanı en az kart kullanımı anlayışı ile üretilen Proximity Kartlar sayesinde para alışverişinden de kurtulacaksınız. Pratik ve hijyenik olan bu kartların örnek tasarımları ve fiyat bilgileri için online iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz bu alanda en hızlı dönüşü sağlayacaktır.

Yazar: admin
whatsapp1