Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Plastik Öğrenci Kartı

Subtitle Text

Plastik Öğrenci Kartı

  • Yayınlayan: admin
Plastik yaka kartı

Plastik Öğrenci Kartı

Günümüzde en çok kullanılan kart çeşitlerinden olan plastik öğrenci kartı maliyet olarak da oldukça ekonomiktir. Çip ya da manyetik olmadan basılabilen bu kartlar özel tasarım istemekte ve boyut belirlenmektedir. Kurumlardan gelen istek doğrultusunda kısa sürede basım yapılarak teslimat en iyi şekilde ATC kart tarafından teslim edilmektedir. Alanında en iyisi olarak hizmet vermeye gayret gösteren ATC kart firması cihaz ve kart basım malzemelerinde de özel seçimler yapmaktadır. Hem maliyeti düşürmek hem de kullanım ömrünü yükseltmek için gereken tüm çalışmaları en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Firmada ekip olarak çalışan tüm personeller son teknolojili cihazlara hakim olarak hizmet vermektedir.  Bu anlamda tasarlanan ve hazır hale getirilen tüm plastik kartlar en minimum sürede teslim edilmektedir.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü Öğrenci Kartı

Öğrenci kartlarının en çok kullanılmasından ötürü basım kalitesi en yüksek şekilde sunulmaktadır. Kartın çabuk zarar görmemesi ve bu alanda yıpranmaması adına en iyi malzeme kullanımı da söz konusu olmaktadır. Birçok kart çeşidine göre tasarımı ve basımı farklı olan plastik öğrenci kartı kullanım kolaylığı içinde standart boyutlarda tercih edilmektedir. Bu anlamda tasarım ve kart kalitesine daha çok önem gösterilmektedir. Kart basımlarının yapılmasından önce büyük bir tasarım çalışması yapılmaktadır. Ciddi ekip işi gerektiren tasarım çalışması sonrasında kurumlar ile kartın son hali paylaşılmakta ve onay alınmaktadır. Genel olarak her işlemde aynı çalışma özenini gösteren ATC kart firması online olarak da sipariş alabilmektedir. Son derece güvenilir ve alanında en iyisi olan firmada basım işlemi olarak birçok çeşitte yapılabilmektedir.

Tecrübeli olarak hizmet veren ve %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan ATC kart firmasının tüm hizmet ve örneklerine internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde iletişime geçmek ve sipariş vermek içinde sitede bulunan iletişim alanlarını kullanabilirsiniz. Hizmetler arasında bulunan;

  • Plastik kart
  • Kart yazıcı
  • Boyun askı ipi
  • Yaka isimliği
  • Kart aksesuarları istenilen boyut ve renklerde tasarlanabilmektedir.

Kurumlardan gelen plastik öğrenci kartı tasarımlı olarak da basıma gönderilmektedir. Her anlamda müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen firmada ürün tesliminde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Her çalışmada kalite kontrolü sürekli olarak yapılmakta sonrasında teslim gerçekleşmektedir.

Yazar: admin
whatsapp1