Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Plastik kartlar

Subtitle Text

Plastik kartlar

  • Yayınlayan: admin
plastik kartlar

Plastik Kartlar

Kullanım alanı olarak oldukça geniş olan plastik kart seçenekleri müşterilerden gelen istekler doğrultusunda tasarlanmaktadır. Deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile tüm plastik kart çeşitlerinin basımı en kısa sürede hazır edilmektedir. Son teknolojiye uygun olarak basılan kartlar uygun fiyatlı ve en kaliteli şekilde teslim edilmektedir. Plastik kartlar kullanım alanlarının fazla olmasından ötürü kullanım süresinin uzun olması da gerekmektedir. Bu bağlamda ATC kart plastik kart üretiminde malzeme kullanımını en üst seviye de tutmaktadır.

Sektörün en iyisi olarak hizmet vermeye önem veren firmamızda kart tasarımları güncel teknoloji kullanımına da uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu alanda tercih edilen plastik kart seçenekleri;

Ebat kart (özel)

Manyetik bantlı kart

Yaka kartı

Üye kartı

Personel kartı

Mifare kartı

Proximity kartları

Müşteri indirim kartı

Turnike geçiş kartı

RFID kartları şeklinde olmaktadır. Bu alanda istenilen plastik kartlar tasarımları ve renk seçenekleri müşterinin istekleri ile birebir olarak teslim edilmektedir.

Şık ve Uzun Ömürlü Plastik Kart Tasarımları

Tecrübeli olarak ürün çıkarmaya önem veren firmamızda %100 müşteri memnuniyeti de söz konusu olmaktadır. Gerek kart tasarımları gerekse baskı sırasında kullanılan cihaz ve malzemelerde bu yönde tercih edilmektedir. ATC kart olarak kullanım alanına en uygun plastik kart baskısı yapmaktayız. Bu şekilde dayanıklı ve uzun ömürlü olarak kart kullanımı da gerçekleşmektedir.

Özellikle günlük kullanılan plastik kartlarda çizilme solma ve renk değişimi gibi sorunlar görülmektedir. Firmamızın tercih ettiği malzeme ve baskı cihazlar sayesinde bu gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Bu anlamda hem uygun fiyat hem de tasarım özgürlüğü göz önünde tutularak firmamızın tercih önceliği bulunmaktadır.

Gelişen teknoloji etkisiyle de plastik kartlarda yeni özellikler eklenmeye başladı. Bulunduğunuz sektöre uygun olarak ve kullanım alanlarını arttırarak tercih edilen kart basımı da en iyi şekilde yapılabilmektedir. Plastik kartlar manyetik bantlı olarak da çokça kullanılmaktadır. Bu anlamda manyetik bant alanın yapımı ve basımı özel cihaz gerekmektedir. Kart kullanım ömrünün uzun olması için ATC kart son teknolojili cihaz kullanımında yer alıyor. Müşteri memnuniyetinin artmasına sebep olan özel tasarım ekibimizde profesyonel çalışanlar ile sağlamaktadır.

Yazar: admin
whatsapp1