Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Plastik kart yazıcı

Subtitle Text

Plastik kart yazıcı

  • Yayınlayan: admin
Plastik Kart yazıcı

Plastik Kart Yazıcı

Birçok alanda kullanılan plastik kart çeşitleri plastik kart yazıcı sektörünü de olumlu yönde etkilemektedir. Firma ve kurumlar tarafından alınan kart yazıcılar profesyonel olarak tercih ediliyor. Bu bağlamda farklı kart yazıcı çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz. Bu modellerden bazıları;

  • Datacard SD 260L
  • Datacard SD 360L
  • Smart 31S Kart Yazıcı
  • Smart 30S Kart Yazıcı

Tüm kartlara uygun olarak ve daha fazla işlem yapabilme özelliğine hakim olarak kart yazıcı tercihinde bulunabilirsiniz. Kişi tarafından tasarlanabilen tüm hazırlıklar Plastik kart yazıcı tarafından yapılabilmektedir. Son teknolojiye uygun olarak hazırlanan bu tasarımlar sayesinde bulunduğunuz ortamda en kısa sürede basım yapılabilmektedir. Arkalı önlü olarak da farklı tasarımlara uygun olan kart yazıcılarda renkli ya da şeritli tasarımlarda sorunsuz olarak yapılabilmektedir. Bunun için özel bir çalışma yapmadan basım hızlıca sağlanabilmektedir. Kart yazıcı içerisinde bulunan bilgilerin girilmesi dışında tüm işlem kart yazıcı tarafından yapılabilmektedir. İstenilen özellikte basımı mümkün olan kart yazıcı çipli ya da manyetik olarak da basılabilmektedir. Genel olarak maliyeti düşürmek ve son derece hızlı kart elde edebilmek için tercih edilen kart yazıcı malzemeleri ile de alınabilmektedir.

ATC kart firmasında bulunan sarf kart yazıcı malzemeleri alanından isteğinize uygun olan tüm seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Hem kart yazıcı hem de malzemelerini bu sayede en uygun fiyattan da alabilmeniz mümkündür.

Plastik Kart Yazıcı ile En Az Maliyet

Sudan, nemden ve sıcaklıktan etkilenmeyen malzemeler kolay kullanımlı şekilde tercih ediliyor. Kullanımı kolay olan plastik kart yazıcı sayesinde çipli ya da manyetik alanlı kartlarınızı güvenlikli olarak basabilirsiniz. Basılan kartın güvenli olması ve her an yanınızda bulunması açısından da kart askı ipi ve kart koruyucuları kullanabilirsiniz. Gelişmiş özellikli olarak sunulan kart yazıcılar her kurum ve firmada rahatlıkla kurulabilmekte ve kullanılabilmektedir. Ayrıca bir eğitim gerektirmeyen kart yazıcılar sayesinde kişiye özel baskılama da yapabilirsiniz. Hatta numaralı ya da kodlamalı baskı işlemini de özel olarak tasarlanmış kart yazılar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yazar: admin
whatsapp1