Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Plastik kart fiyatları

Subtitle Text

Plastik kart fiyatları

  • Yayınlayan: admin
plastik kart fiyatları

Plastik Kart Fiyatları

Geniş kullanım alanlı olarak günümüzde tercih edilen plastik kartlar, her geçen gün daha çok kullanılmaya devam ediyor. Bu anlamda plastik kart fiyatları için belirlenen maliyet kartın kullanım alanı ve basım özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Uygun maliyet ve kaliteli basımın tek adresi olan ATC kart firması bu alanda uzun yıllardır yer almaktadır. Bu yüzden hem piyasada alanında en iyisi hem de maliyet olarak en ekonomik olarak bilinmektedir. Tercih edeceğiniz plastik kart çeşidin ve tasarımını belirterek firma ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Teknolojik açıdan da avantajı büyük olan firmamızca kullanılan malzeme ve cihazlarda en son üretilenlerden olmaktadır.

En iyi malzeme ve profesyonel cihazlarda basım sayesinde plastik kartlarınızın kullanım ömrü de oldukça fazladır. Günlük hayatta para kullanımını da azaltan plastik kartlar sayesinde hijyenik olarak da bir adım öne geçebilmektedir. Bu yüzden kart kullanım ömrü en uzun olan seçimler daha çok tercih edilmektedir. Plastik kart kullanım çeşitlerinden olan;

  • Öğrenci kartları
  • Personel kimlik kartları
  • Abonelik kartları
  • Özel ebatlarda tasarlanan kart çeşitleri
  • Yaka kartları maliyet olarak da birbirine yakın şekilde belirlenmektedir.

Çünkü bu kartların yakım aşaması ve basım cihazları aynı olmaktadır. ATC kart firması bu bağlamada müşterilere en asgari tutardan fiyat vermektedir. Bunlar dışında kalan çipli karlar ya da manyetik kullanımı bulunan kartlarım maliyeti biraz daha yüksek olabilmektedir. Kurum ve birçok özel alanda kullanılan bu kartların basımı öncesinde genel tasarımı müşteriler ile paylaşılmaktadır. Bu şekilde plastik kart fiyatları gibi mali işlemlerde öncesinde belirlenmiş olacaktır. ATC kart bu alanda müşteri memnuniyetini de önemsediğinden fiyat konusunda uygun davranmaktadır.

Dayanaklı Plastik Kart Seçimi

Uzun ömürlü olarak basılan kartlar tek kişilik olarak hazırlanmaktadır. Özel kurumlar dışında birçok kamu kuruluşlarında da plastik kart kullanımı söz konusu olmaktadır. En büyük avantajlardan biri olan hijyenik durum sayesinde para alışverişi de en aza indirilmektedir. Teknolojik olarak kullanılan manyetik kartlarda az miktar maliyet farkı mümkündür. Üretim ve basım alanları farklı olan manyetik ve çipli kartlarında uzun ömürlü olması gerekmektedir. Bu anlamda plastik kart fiyatları çeşitliliği manyetik kartlarda daha çok geçerli olmaktadır.

Yazar: admin
whatsapp1