Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Plastik kart çeşitleri

Subtitle Text

Plastik kart çeşitleri

  • Yayınlayan: admin
Plastik Kart Çeşitleri

Plastik Kart Çeşitleri

Gelişen teknolojiyle beraber plastik kart kullanım alanları da arttı. Hem hayatı kolaylaştırmak hem de zamandan kazanç sağlamak amacı ile birçok yerde plastik kart kullanılıyor. Hayatımızın birçok alanında kullanabildiğimiz plastik kart çeşitleri ATC kart firması ile en güvenli şekilde hazır hale getirilebilmektedir. Müşterilerden gelen isteğe göre her türlü tasarım örneği belirtilen kartlarda uygulanabilmektedir. Geniş bir kullanım alanının olmasından ötürü çeşitlerde oldukça fazladır.

Gelişen teknolojiye uygun olarak üst kalitede plastik kart üretimi yapıyoruz. Plastik kartlar üretiminde farklı teknikler kullanılabilmektedir. İçerik özelliklerine göre sınıflandırılabilen plastik kartların üretiminde farklı baskı teknikleri kullanılabilmektedir. İhtiyacınıza uygun yöntem ve baskı tekniği belirlenerek istediğiniz kriterlerde plastik kart oluşturulur.

En çok kullanılan plastik kart çeşitleri arasında; Turnike geçiş kartı, RFID kartları, Proximity kartları, Müşteri indirim kartı, Üye kartı, Personel kartı, Manyetik bantlı kartlar, Otel yaka kartı, Özel ebat kartları olarak çeşitler bulunmaktadır.

Müşterilerden gelen kart çeşidi siparişine göre her türlü tasarım sorunsuz olarak yapılabilmektedir. Bu alanda bulunan tüm personeller işlerinde en iyisi olarak yer almaktadır. ATC kart firması geniş kapsamlı şekilde hizmet verdiğinden her kart basımına uygun tasarım bilgisine de fazlaca hakim olmaktadır.

Plastik Kart Tasarımı ve Uzun Ömürlü Kart Basımı

Kartların kullanım alanına göre basım işleminin olması, kart kullanım ömrünü arttırmaktadır. Bu anlamda plastik kart çeşitleri kullanım alanına göre basım çeşitliliği göstermektedir. Özellikle en çok tercih edilen manyetik kart basımı cihaz olarak da farklı şekilde basılmaktadır. Bu gibi bilgilere hakim olan firmamızda her kartın en uzun ömürlü olarak teslim edilmesi için gereken tüm işlemler yapılmaktadır. Böylelikle ATC kart firması genel olarak alanında en iyisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Uzman ekibimiz ve bu bağlamda gerekli tüm çalışmaları ve tasarım örneklerini de müşterilere sunmaktadır.

Kart seçimi yaparken ya da tasarım örneklerini değerlendirirken müşterilerin herhangi bir renk sorunu olmamaktadır. Kaliteli malzeme son teknolojili cihaz kullanımı sayesinde kartlarımızda solma ya da çizilme gibi sorunlar olmamaktadır. Yazı baskılı plastik kart çeşitleri içinde geçerli olan bu durum sayesinde %100 müşteri memnuniyetine de ayrıca önem vermekteyiz. Birçok kurum ve kuruluşta aktif olarak kullanılan plastik kartların her bir çeşidinin kullanım alanı farklı olmaktadır. Müşterilerin kart seçimlerinde tasarım genişliği de oldukça fazladır.

Yazar: admin
whatsapp1