Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Kart yazıcı fiyatı

Subtitle Text

Kart yazıcı fiyatı

  • Yayınlayan: admin
Kart yazıcı fiyatı

Kart Yazıcı Fiyatı

Kart yazıcıları son derece pratik kullanım sunan ürünlerdir. Bunlar anında çok sayıda kartın baskısının yapılmasını sağlamaktadır. Öncelikle, sayı açısından kart ve benzer dokümanların basılmasında hız ve kalite sağlar. Kişisel verilerin korunması noktasında gerekli özelliklere sahip olan, kalite unsurları bakımından son derece yüksek özelliklere sahip önemli cihazlardır.

Firma sahibi basacağı kartların sayısını, görüntüsünü, özelliklerini kendi cihaz üzerinde belirleyebilmektedir. Belki personel için, belki müşteriler için son derece elit, estetik açıdan da beklentileri karşılayan kartların basımını sağlayabilirsiniz. Birçok model olduğunu belirtelim. Baskı seçenekleri olarak, renkli baskılar, siyah beyaz baskı seçenekleri, altın renginde ya da gümüş renginde baskı seçenekleri ribonları ile çok farklı ve firmaların kendilerine özgü tasarımları kullanmaları mümkündür.

Plastik kart yazıcısı modelleri

Kart yazıcı modelleri oldukça çeşitlidir. Buna göre kart yazıcı fiyatı ve seçenekleri de değişmektedir. Kullanım ihtiyaçlarına göre, örneğim basılacak kart sayıları gibi detaylara göre farklı kapasitelere sahip cihazları edinmek mümkündür. Bu şekilde seçimlerinizde ve kart yazıcı fiyatı detaylarında firmamızdan en doğru ve ekonomik fiyatları avantajlı ödeme seçeneklerini alabilirsiniz. ATC Kart olarak her zaman firma dostu hizmetlerimizle, danışmanlık ve satış noktasında sizlerleyiz.

Kart yazıcı fiyatı seçeneklerinde de aynı durum geçerlidir. Kart yazıcı modelleri olarak, datacard sd 260L, datacard sd 360, smart 31 s kart yazıcı, smart 30s kart yazıcı, kart yazıcı sarf malzemeleri, boş plastik kart ürünlerinden seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Peki kart yazıcıların kullanım alanları nelerdir. Bunlar, kimlik kartlarının basımlarında kullanılmaktadır. Üyelik kartlarının basımlarında kullanılır. PDKS ve Access kartlarının basımlarında kullanırlar. Sağlık kartlarının basımlarında, bankacılık kartlarının basımlarında yoğun olarak kullanılan ve pratik kullanım sunan cihazlardır.

Toplu taşıma kartlarının basımlarında, kişiye ve kuruma özel kartların basımlarında kullanılan cihazlardır. Üyelik üzerinden müşterilerine hizmet sunan ve personel sayısı fazla olan fabrika ya da süper market gibi firmalar için kart yazıcı kullanımı son derece avantajlıdır. Elbette makinelerin uygun kullanımlarında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bunları da dikkate almak ve firmamız danışmanlığından yararlanmak da önemlidir.

Yazar: admin
whatsapp1