Canlı Destek
0 (212) 222 6277

Kart Askı İpi

Subtitle Text

Kart Askı İpi

  • Yayınlayan: admin
Kart askı ipi

Kart Askı İpi

Yaka kartlarının taşınmasında en pratik uygulamalar ise kart askı ipi modelleri ile sağlanmaktadır. Renkli askı iplerinde, firmaların taleplerine uygun askı ipi renklerini hazırlamaktayız. Bunların üzerinde talep edilen firma logosu, personel ünvan ya da birim adı ya da talep edilen farklı çizim ya da yazılar da hazırlanmaktadır. Fabrikalar, alışveriş merkezleri, büyük iş merkezlerinde görev yapan personel, spor salonları, hastaneler, eğitim kurumları  gibi çok sayıda küçük ya da büyük çaplı işyerleri için farklı modellerde ve uzunluklara kart askı ipi seçenekleri hazırlanmaktadır. Ayrıca, konser alanlarında, kongre ile konferanslarda, çeşitli sanat etkinliklerinde, seminer gibi etkinliklere kullanılmak üzere kimlik kartları ve kart askı ipi modelleri de hazırlanmaktadır.

İstanbul genelinde özenli çalışmalarımız ve siparişlerinize cevap üretimlerimizle, ATC Kart, plastik kart sistemleri olarak hizmetinizdeyiz. Özenle kaliteli üretim ve ekonomik rakamlarımızla sizleri estetik çözümlerimizle memnun etmekteyiz.

Üretimlerimiz olarak, kart yazıcı modelleri, plastik kart üretimleri ve seçenekleri, yaka kartları, boyun askı ipi modelleri, barkodlu kart üretimleri, üye kartı tasarımları, plastik fatura kartları üretimlerimiz, mıknatıslı yaka kartları üretimleri gibi birçok çalışmalarımızla bireysel ya da kurumsal olarak ihtiyaçlarınıza cevap verece özelliklerdeyiz. Diğer firmaların özellikle çok sayıda personeli olan firmaların, çalışanlarının kimliklerinin ayrılması, müşterilerin personel ile personelin de müşteriler ile daha kaliteli iletişim sağlaması için yaka kartlarının olması çok önemlidir.

Yaka kartlarını bir iğne ile sürekli şekilde yakada taşımak yerine, özellikle hanımlar için boyun askılarında taşınması çok daha pratiktir. Boyun iplerinin üzerinde, renklendirme yapılması, yazı ile çeşitli logoların yerleştirilmesinde, özel baskı teknikleri uygulanmaktadır.

Kimlik yaka kartları ve boyun askı iplerinin yanında, siparişlerinize göre, plastik kart poşetleri, kart koruyucular da istenilen sayıda hazırlanmaktadır. Bu şekilde, boyunda, kartların dış etkenlerden korunması sağlanmaktadır. Kurumlardan gelen taleplere göre, kartlar ve boyun askı ipleri üretimlerimizi ayarlamaktayız. Özenli çalışmalarımızla, kaliteli malzemeden, uzun ömürlü üretimlerimiz ekonomik rakamlara sizlerle olmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızdan, çağrı merkezlerimizden, whatsupp hattı üzerinden ve web sitemiz üzerinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yazar: admin
whatsapp1